• Продажбата
  • Ново
Симпатична Девојки Цвеќиња Долго Туту Фустани Деца Капчиња Tulle Tutus бал со Роза Headband Деца Свадба Вечер Партија Облечи
zoom_in

Симпатична Девојки Цвеќиња Долго Туту Фустани Деца Капчиња Tulle Tutus бал со Роза Headband Деца Свадба Вечер Партија Облечи

DEN 623.00 623.04

Износ
check Во продавницата.


********************************************pls answer : ___________________________ note : ние се одликува со opp вреќа, тоа ќе биде не се многу меки кога у отвори opp вреќа, само да се стави тоа во 2hours потоа го организираме со вашата рака, ќе бидат меки доволно******************************************
1 set=1piece на облекување + 1 парче на Цвет headbands
2. Големина на : различни големини да се избере
3. MOQ : 1 парче, u може да се избере големини.
4. Превозот : бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, не е слободен.
5.Детални Слики : како што е подолу
Боја Детали Слики : сите бои се во парк
pls контактирајте со нас ако у имате било какви прашања, благодарам многу! : )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 4 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Превозот и предавање
1. EMS/DHL е нашата склопот на превозот метод. нејзините бесплатен превозот. Pls ве молиме имајте на ум : EMS обично треба 7 работни дена да пристигне во вашиот град . ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред. благодарам u.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Екипажот Вратот
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
BAYIMAYEE
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
FT-THD01
Силуета:
Бал
Декорација:
Appliques
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
боја:
multicolor
Големина:
1/7 years old
Возраст:
Доенче и дете
Материјал:
tulle
NO:
bebe
Стил:
vestidos
Пол:
Бебе Девојки
Објектот:
рачно изработени фустани tutus
Сезоната:
Лето
Пакет:
OPP вреќа

Им се допаѓа и на купувачите..