• Продажбата
  • Ново
Секси исклучување рамо домот, жените партија се облекуваат коса црта вратот кратко sleeve висок појас слим pleated црна Вечера фустани
zoom_in

Секси исклучување рамо домот, жените партија се облекуваат коса црта вратот кратко sleeve висок појас слим pleated црна Вечера фустани

DEN 834.00 980.64

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница! Специфики : (1cm=0.393 инчи)
Големина (cm) S M L XL Биста 83 87 91 95 Рамо / / / / Должина 83 84 85 86 Половината 65 69 73 77 Ракав / / / //
Материјал
полиестер
Боја
црна
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 3 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Pls дозволете 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
Slash вратот
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
hwh 866
Стил:
Краток
Бренд Име:
AIYANGA
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток

Им се допаѓа и на купувачите..