• Продажбата
  • Ново
2018 Пролет Секси Газа Комбинација Жените се Облекуваат Половина Ракав Гроздобер Завој Bodycon Тенок Сплит Обвивка Фустани општеството Vestidos
zoom_in

2018 Пролет Секси Газа Комбинација Жените се Облекуваат Половина Ракав Гроздобер Завој Bodycon Тенок Сплит Обвивка Фустани општеството Vestidos

DEN 1367.00 1872.00

Износ
check Во продавницата.


Големина Информации>>> Жените Фустани Големина Биста Рамо Должина На Половината
Хип cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 80 31.5 91 35.8 64 25.2 84 33.1 М 84 33.1 92 36.2 68 26.8 88 34.6 L 88 34.6 93 36.6 72 28.3 92 36.2 "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 см
Како Да Се Измери>>>
За Големината :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
Боја Разлика :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
Модел Display (Дисплеј)>>>
Референци Вовед>>>
Плаќање :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
Испорака :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Избрани,Памук
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
889005T51
Сезоната:
Пролет
Деколте:
Асиметрични
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Sleeve Должина(cm):
Половина
Фустани Должина:
Колено-Должина
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик

Им се допаѓа и на купувачите..