• Продажбата
  • Ново
2018 пролет африкански стил директно облека за жени AFRIPRIDE наметка sleeve o-вратот глуждот должина обичните жени памук фустан A1825026
zoom_in

2018 пролет африкански стил директно облека за жени AFRIPRIDE наметка sleeve o-вратот глуждот должина обичните жени памук фустан A1825026

DEN 2736.00 3256.80

Износ
check Во продавницата.


Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
A1825026
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
AFRIPRIDE
Sleeve Стил:
Наметка Ракави
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
Силуета:
Директно
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Декорација:
Sashes
Приватна Сопствени:
Yes
Материјал:
100%памук
Ткаенини:
Восок,Batik
Поставата:
No
број:
714

Им се допаѓа и на купувачите..