• Продажбата
  • Ново
Simgent 2018 Мода Пролет Лето Покер Кралицата Печати без Ракави Тенок Долг Жените Лето се Облекуваат Женски Облеки Облека Femme SG8323
zoom_in

Simgent 2018 Мода Пролет Лето Покер Кралицата Печати без Ракави Тенок Долг Жените Лето се Облекуваат Женски Облеки Облека Femme SG8323

DEN 952.00 1464.96

Износ
check Во продавницата.


Simgent 2018 Мода Пролет Лето Покер Кралицата Печати без Ракави Тенок Долг Жените Лето се Облекуваат Женски Облеки Облека Femme SG8323
Фустан Без Ракави
Материјал : полиестер
покер кралицата печатење
Боја : како на сликите покажуваат
Pls дозволете мало боја разликата се должи на монитори
Големина на Информации(Единица : cm)
Големина : S/M/L/XL
Биста : 86/90/94/98
Половината : 76/80/84/88
Рамо : 34/35/36/37
Должина : 127/127/127/127
1 инч=2.54 см
Постои 1-3 см грешка поради монитори,што е нормално.
Должината е различна за различни лица.
За производот : Ние се осигура дека вистинска големина е синхрони со големина на табелата. Постои 1-3cm разлика според упатство за мерење. Ве молиме проверете ја големината табела внимателно пред да го купи објектот. Ние и ветуваме на 100% Слика на Вистински производи. Поради различни монитори се прикаже различни, навистина прави суптилна боја мапи и вистинска грешка е нормално. За нас Сите клиенти се наши пријатели. ние се инсистира да се обезбеди високо ефективни производи до нашите клиенти. Ние како модата и уникатен производ. значи, ние внимателно одбрани уникатен производ за вас. Се надевам дека ви се допаѓа. Ако ви треба големо количество предмети, pls контактирајте со нас слободно, Ние ќе ги провери конечната цена и детали внимателно за вас одеднаш, Вашата поддршка е нашиот најголем среќа. Превозот И Врати И Повратни Информации 1.Ние обично испраќање на налози во рок од 2 до 5 дена по плаќање 24 часа потврда. 2.Ние ги испратите нарачки преку Aliexpress Стандард на Превозот,ако треба други побрз начин,pls ни кажете пред да ја купите.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Карактер
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
SG8323
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Стил:
Канцеларијата Дама
Половината:
Империја
Бренд Име:
simgent
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
боја:
печати,како слики покажуваат
Големина:
S,M,L,XL

Им се допаѓа и на купувачите..