• Ново
SHILO ОДИ Кожа Фустан Женска Есен Мода овча вистинска кожа Фустан стојат јака водат половината црна Линија фустан
zoom_in

SHILO ОДИ Кожа Фустан Женска Есен Мода овча вистинска кожа Фустан стојат јака водат половината црна Линија фустан

DEN 14352.00

Износ
check Во продавницата.


Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!
Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.
Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 2-3 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 3-6 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени. Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 2-7 дена за вашата нарачка. (Во рамките на 7days) Плаќање 1.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање 2.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Вистинска Кожа
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Канцеларијата Дама
Половината:
Империја
Број На Модел На:
14-513
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Деколте:
Стенд

Им се допаѓа и на купувачите..