• Продажбата
  • Ново
Бесплатен превозот семејство кујна DIY алатката домашен тофу мувла на Нов Зеланд борови кутија рамка Монтажни H-0.7
zoom_in

Бесплатен превозот семејство кујна DIY алатката домашен тофу мувла на Нов Зеланд борови кутија рамка Монтажни H-0.7

DEN 1344.00 1722.24

Износ
check Во продавницата.


1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Тип:
Специјализирани Алатки
Специјализирани Алатки Тип:
Funnels
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Други Алатки За Готвење
Рачка Материјал:
Дрвени
Овошје & Растителни Алатки Тип:
керамички нож
Шаблон Тип:
Геометриски
боја:
Браун
Лист Големина:
24cm
Полнење Порта Форма:
Плоштад
садот покријте:
Со Тенџере Маска
Капацитет:
1001-1500ml

Им се допаѓа и на купувачите..