• Продажбата
  • Ново
Чист памук сончоглед носталгија тепих тенко ќебе тај-боја Етничка Уметност ќебе кревет покрие соба спална соба Felts tapestry
zoom_in

Чист памук сончоглед носталгија тепих тенко ќебе тај-боја Етничка Уметност ќебе кревет покрие соба спална соба Felts tapestry

DEN 2805.00 4315.20

Износ
check Во продавницата.

Памук тепих тенко ќебе bay прозорец троседот крпа ќебе кревет покрие соба спална соба тепих tapestry Применливи простор : кујна, дневна соба, foyer, спална соба, софа кревет Тип на чистење : средства за чистење, хемиско чистење, рачно перење, машина перат Продажба : Заврши тепих Облик : Правоаголник Тепих големина : 130 X180 CM Процес : ткаење машини Материјал : 65% памук, 35% полиестер Грижа пристап : 1, првичната употреба суво миење со вода 2, машина перат нежно 3, не може да се користи кајгана

Ткаенина Count:
80
Употреба:
Декоративни,Патување,Постелнина
Стил:
Обична
Број На Модел На:
a1
тема count:
400TC
Шема:
Извезена
Техника:
Плетени
Бренд Име:
LOSICOE
Материјал:
Памук
Продажба:
Заврши тепих
Обликот:
правоаголник
Тепих Големина:
130X180 CM
Процесот:
Ткаењето машини
Материјал:
65% памук, 35% полиестер
Тип на чистење:
чистење, хемиско чистење, рачно перење, машина перат
Применливи Простор:
кујна, дневна соба, foyer, спална соба, софа кревет

Им се допаѓа и на купувачите..