• Продажбата
  • Ново
Памук Тепих Тенко ЌебеАмериканското ЗнамеФрли Мат Троседот Крпа Ќебе Кревет Покрие Соба Спална соба Felts Tapestry 130X180 CM
zoom_in

Памук Тепих Тенко ЌебеАмериканското ЗнамеФрли Мат Троседот Крпа Ќебе Кревет Покрие Соба Спална соба Felts Tapestry 130X180 CM

DEN 2181.00 3355.20

Износ
check Во продавницата.

Памук тепих тенко ќебе bay прозорец троседот крпа ќебе кревет покрие соба спална соба тепих tapestry Применливи простор : кујна, дневна соба, foyer, спална соба, софа кревет Тип на чистење : средства за чистење, хемиско чистење, рачно перење, машина перат Продажба : Заврши тепих Облик : Правоаголник Тепих големина : 130 × 180 СМ Процес : ткаење машини Материјал : 65% памук, 35% полиестер Грижа пристап : 1, првичната употреба суво миење со вода 2, машина перат нежно 3, не може да се користи кајгана

Ткаенина Count:
80
Употреба:
Декоративни,Патување,Постелнина
Стил:
Обична
Број На Модел На:
a1
тема count:
400TC
Шема:
Извезена
Техника:
Плетени
Бренд Име:
LOSICOE
Материјал:
65% памук, 35% полиестер
Продажба:
Заврши тепих
Обликот:
правоаголник
Тепих Големина:
130 X 180 СМ
Процесот:
Ткаењето машини
Материјал:
65% памук, 35% полиестер
Тип на чистење:
чистење, хемиско чистење, рачно перење, машина перат
Применливи Простор:
кујна, дневна соба, foyer, спална соба, софа кревет

Им се допаѓа и на купувачите..