• Продажбата
  • Ново
10pcs BM-12 LCD Монитор Екран Покрие Заштитник За Nikon D800 D800E D810 BM12 Камера
zoom_in

10pcs BM-12 LCD Монитор Екран Покрие Заштитник За Nikon D800 D800E D810 BM12 Камера

DEN 436.00 512.64

Износ
check Во продавницата.


10pcs BM-12 LCD Монитор Екран Покрие Заштитник За Nikon D800 D800 E D810 BM12 Камера
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Покритие одговара За Nikon D800 D800 E D810 dslr ' s LCD
Заштита од гребнатини, нечистотија и кожата масло
Лесно може да се исечени врз грбот на камерата и може да биде лесно да се отстрани во секое време
Трета страна дизајниран LCD екран заштитник
Материјал : пластика
Компатибилен за Nikon D800 D800 E D810
Пакет Се Вклучени :
10pcs x Тешко LCD Екран Заштитник
Плаќање > Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете. Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.com за помош Превозот > Парцели ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце. Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат. Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди. Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина. Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
10PCS BM-12 LCD Екран на Поклопецот Заштитник За Nikon D800 D800E D810
Бренд Име:
ikacha
Модел:
BM-12 LCD Монитор Екран Заштитник Маска
се применуваат:
За Nikon D800 D800E D810 BM12 Камера

Им се допаѓа и на купувачите..