• Ново
Godox 33 Инчен 80см Про Фотографија Студио Рефлектор Црна, Сребрена Чадор за Фото Флеш Студио Светилка Осветлување
zoom_in

Godox 33 Инчен 80см Про Фотографија Студио Рефлектор Црна, Сребрена Чадор за Фото Флеш Студио Светилка Осветлување

DEN 575.52

Износ
check Во продавницата.


Godox 33" Инчен 80см Про Фотографија Студио Рефлектор Црна, Сребрена Чадор за Фото Флеш Студио Светилка Осветлување
Вовед :
-Ова е 33 " студио рефлексивни Црна, сребрена двојно слоеви чадор.
-Овој чадор со сребро рефлективна внатрешна лице и црни врати, сребро внатрешна обвивка минимизира светлина на косата додека максимизирање на светлината се шири.
-Тоа им овозможува на околу 50% на пренос, ќе се обезбеди широк, дури и мека осветлување.
-Тоа е мала тежина и лесен за употреба и соберат.
-Тоа му дава на вашиот камера најдобри перформанси и погоден за сите студио флеш.
Specifiaction :
Боја : Црна(надвор) Сребро(внатре)
Материјали : најлон & сребрена рефлексивни материјал, Алуминиум окно
Subtense Дијаметар : 33"/83cm (производителот е стандардна Големина е 33",но вистинската големина може да биде меѓу 33"-36"/83cm-91cm.Малку поголема од нормалната.)
Укината Должина : 57cm (прибл Мери вистинската должина.)
Вратило дијаметар : 8мм (приближно )
Погоден за : сите студио трепка, стандард направени се вклопува сите Чадор држач Заградата.
Пакет :
1 x 33" Рефлектор Црна, Сребрена Чадор

Бренд Име:
Godox
Број На Модел На:
33 Инчен / 80см
боја:
Црна(надвор) Сребро(внатре)
Материјал:
најлон & сребрена рефлексивни материјал, Алуминиум окно
превозот:
Безбеден и Брз
перформанси:
силна и стабилна
Вратило Дијаметар:
8мм (приближно )
Укината Должина:
57cm (прибл Мери вистинската должина.)

Им се допаѓа и на купувачите..