• Продажбата
  • Ново
Леќи на камерата Светкаат на Сонце Худ Sunshade Капа Анти-Отсјај Камера Gimbal Заштитник за РК Mavic ПРО Quadcopter Антенски Слики Видеа
zoom_in

Леќи на камерата Светкаат на Сонце Худ Sunshade Капа Анти-Отсјај Камера Gimbal Заштитник за РК Mavic ПРО Quadcopter Антенски Слики Видеа

DEN 337.00 383.52

Износ
check Во продавницата.

Decription : Материјал : пластика За Mavic ПРО летало Забелешка : ве Молиме овозможи мало боја отстапување се должи на светлина и на екранот. Големина може да се разликува малку поради прирачник за мерење. Пакет се вклучени : 1*леќа на камерата заштитник

Пакет:
Yes
Бренд Име:
MEIBAI
Број На Модел На:
sunhood

Им се допаѓа и на купувачите..