• Продажбата
  • Ново
2018 Нова Мода mens се лизга на Кожени чевли мокасини рамен mens посочи пети бизнис чевли Свадба секојдневен фустан чевли AF-07
zoom_in

2018 Нова Мода mens се лизга на Кожени чевли мокасини рамен mens посочи пети бизнис чевли Свадба секојдневен фустан чевли AF-07

DEN 1074.00 1343.04

Износ
check Во продавницата.


На одмор е крајот,добредојдовте на вашата нарачка
Ви благодарам многу!
Имајте пријатен ден !

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Микрофибер
Број На Модел На:
AF-07
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Oxfords
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
Љубов Myun
Insole Материјал:
PU
Style1:
мажите кожени чевли,мажите станови чевли,свадба чевли
style2:
мажите станови чевли пролет, есен ниска секојдневен чевли на врвот
Style3:
адвокатско посочи пети фустан чевли фустан чевли со ниски потпетици
Style4:
адвокатско чевли фустан чевли во машка повик кожени чевли
Style5:
Мажите Oxfords Чевли
style6:
Патент Кожени чевли
Style7:
црн фустан чевли,бел фустан чевли,црвена mens фустан чевли,
Style8:
адвокатско чевли продажба,адвокатско чевли обичниот,секојдневен чевли на 2017
style9:
zapatos hombre vestir
10:
удобно лизга на чевли

Им се допаѓа и на купувачите..