• Продажбата
  • Ново
класичен X821 Злато и 0.7 mm ШИРОК NIB ФОНТАНА ПЕНКАЛО ВИНО МАГЛА
zoom_in

класичен X821 Злато и 0.7 mm ШИРОК NIB ФОНТАНА ПЕНКАЛО ВИНО МАГЛА

DEN 78.00 91.20

Износ
check Во продавницата.

Трговија на големо цена Опис на Производот 1.Ова е сосема нова Фонтана Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2. Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ; 3. Имаме многу познати пенкала,имаме нашата фабрика ,и може да обезбеди првата класа на услуги и најдобар квалитет . 4. Работиме на големо и мало,ќе им понуди добра цена за нашите купувачи на големо и стари клиенти Ние само го продаде висок квалитет пенкала ! Пенкало Состојба : 100% Нов Пакет вклучуваат : Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.

Тип:
фонтаната пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
Лабава
Nib Тип:
Стандарден Тип
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Број На Модел На:
ДИКА ВЕН 821
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА

Им се допаѓа и на купувачите..