• Продажбата
  • Ново
Луксузна Гроздобер Двојно Видите Windows Флип СТП Кожа Случај За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL Телефон Задниот Поклопец Funda Capa
zoom_in

Луксузна Гроздобер Двојно Видите Windows Флип СТП Кожа Случај За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL Телефон Задниот Поклопец Funda Capa

DEN 167.00 191.52

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики :
100% Сосема нов и Луксузен Бренд Кожа случај
Материјал : Кожа случај + TPU маска
Стојат носителот дизајн
Лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да го отстраните
Чувајте вашиот мобилен телефон безбедно и добар изглед
Боја : Црна/Кафеава/Gold/Роуз/Вино Црвено/Бело како фотографијата е прикажано
Објектот Се Покаже

Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Видите Прозорци СТП Кожа Случај
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
YINGHUI
Големина:
5.0 inch
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
is_customized:
Yes
боја:
Црна, Сафир,Кафеава,Розова,Розово,Бело,Злато
Број На Модел На:
За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE500KL
Функција:
Двојно Видите Windows
Карактеристика 2:
Луксузна Поволна Стил
Функција:
Нечистотија - отпорен на
функцијата 2:
флип случај маска
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Им се допаѓа и на купувачите..