• Продажбата
  • Ново
RMT ULP-1812-75GPD RO Мембрана Реверзна Осмоза Вода Филтер Кертриџ Вода Прочистувач Општиот RO Филтер Систем Стандард
zoom_in

RMT ULP-1812-75GPD RO Мембрана Реверзна Осмоза Вода Филтер Кертриџ Вода Прочистувач Општиот RO Филтер Систем Стандард

DEN 595.00 815.52

Износ
check Во продавницата.


RMT ULP-1812-75 GPD RO Мембрана Реверзна Осмоза Вода Филтер Кертриџ Вода Прочистувач Општиот RO Филтер Систем Стандард
Функции на RO мембрана :
Мембраната е направен од полу-порозни мембрана со дијаметар 0.0001 micon филтрација прецизност ,тоа гарантира елиминација на ваквите штетни супстанции, како

Функција:
Директна Пијат
сертификација:
RoHS,CE
За третман на вода машина Тип:
Вода Прочистувачките Машина
Моќност (W):
без батерија
Инсталација:
Кујна/Ѕид/Табела
Употреба:
Домаќинство Пред-Филтрирање
Број На Модел На:
ULP-1812-75GPD
Материјал:
RO Мембрана
Времето на пазарот:
Јуни-15
5 Фаза Филтрација:
Yes
боја:
Зелена
Квалитетот На Водата Барања:
Општинската Вода
Бренд Име:
PurHome
Тип:
Реверзна Осмоза
Purifying Позиција:
Терминал За Прочистување
is_customized:
Yes
Напон (V):
без батерија

Им се допаѓа и на купувачите..