• Продажбата
  • Ново
Елегантен Фустан Полнети Кадифен Играчка Мечка Букет Дијамант Заеднички Мечка Кукла Играчки,Свадба, Роденден На Божиќ Подарок Мали Pendant Оркестарот
zoom_in

Елегантен Фустан Полнети Кадифен Играчка Мечка Букет Дијамант Заеднички Мечка Кукла Играчки,Свадба, Роденден На Божиќ Подарок Мали Pendant Оркестарот

DEN 720.00 1439.52

Износ
check Во продавницата.


Опис :
Име на производ : Полнети Кадифен Играчки мечето Кукли
Стои Висина : Околу 12cm (1-3cm грешка)
Боја : 8 Бои
Пополнување Материјал : ПП Памук
Пакување, Вклучувајќи : 12 парчиња/многу теди мечки
Забелешка : Ако ви треба 12 парчиња теди носи со различни бои, кога ќе нарачате, ве молиме забелешка бојата што сакате!
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект
во рамките на заштитени датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
3. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и не може да
се применуваат во земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност.
Повратни информации
1. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да
се направи сте задоволни!
2. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации ако се
задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
и да ве остават среќен шопинг расположение!
Елегантен Фустан Полнети Кадифен Играчки Мечето Букет Дијамант Заеднички Мечка Кукла,Свадба, Роденден На Божиќ Подарок Мали Pendant Оркестарот.

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Мини
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Мали Pendant
Предупредување:
Не се погодни за деца под 3 години
Бренд Име:
changbvss
Број На Модел На:
XGC022D
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Форма:
теди мечки
Точка име :
Елегантен Фустан Полнети Кадифен Играчка Мечка Букет Дијамант Заеднички Мечка Кукла Т
Тип На Објект:
Полнети & Кадифен Играчки Мечето
боја:
8 бои
Количина:
12 парчиња/многу
Мечка Висина:
околу 12 cm
Употреба:
Свадба подарок, Роденденски подарок, Декорација, Божиќ Подарок, итн
квалитет:
Висок квалитет

Им се допаѓа и на купувачите..