• Ново
30CM Директен договор розова свиња гигант кадифен кукла свиња играчки за деца подарок Висок квалитет и ниска цена
zoom_in

30CM Директен договор розова свиња гигант кадифен кукла свиња играчки за деца подарок Висок квалитет и ниска цена

DEN 623.04

Износ
check Во продавницата.

Ако ви треба други големини, може да се јавите на истраги, Големина : Како Прирачник за мерење на отстапување,па pls дозволете 1~3 cm отстапување)

Висина:
30cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
NO
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
бесплатен
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Свиња

Им се допаѓа и на купувачите..