• Продажбата
  • Ново
Цртан филм симулација на кадифен играчки Pugs куче кадифен играчки детска играчки кутре кукла божиќ подарок
zoom_in

Цртан филм симулација на кадифен играчки Pugs куче кадифен играчки детска играчки кутре кукла божиќ подарок

DEN 279.00 349.44

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Многу симпатична и убава и Носи голема забава.
Убав подарок за детски роденден и Божиќ.
Материјал : Кадифен
Пакетот Вклучува :
1x Кукла
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
"Следат" нашата продавница , станете наш член и може да уживаат во поголем попуст Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме!
Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail(препорачана Пошта) во 3 работни дена.Тоа нормално се зема 10-25 работни дена да пристигне,но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските,локалните испраќање ефикасност или друга причина,па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете,Ако не сакате да се чека толку долго време,ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи.Обично други couriers само треба 3-7 дена.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL,EMS или други couriers.
Ние може да обезбеди Ali Express Стандард Превозот , epacket и Кина пост воздух mail
Кина пост воздух mail :
Во Украина,руската Федерација обично трае 16~30 работни дена
Во САД,Канада обично трае 10~18 работни дена
Во Австралија,Нов Зеланд,Сингапур обично трае 12~20working дена
Да UK,France,Spain,Germany,Netherlands,Japan,Belgium,Denmark,Poland,Finland,Ireland,Norway,Portugal,Switzerland,Шведска обично трае 12~25 работни дена
Во Италија обично трае 20~30 работни дена
Во Перу,Аргентина,Бразил обично трае 30~40 работни дена
Други земји обично трае 15~25 работни дена
EMS превозот обично трае 6~12 работни дена
DHL превозот обично трае 4~7 работни дена
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки
Се Гарантира & Политика На Враќање
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел.

Висина:
25cm, 30cm, 35cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Бренд Име:
JKLYZXS
Форма:
Гениј
Животни:
Куче
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Pugs
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Возраст Опсег:
> 3 години

Им се допаѓа и на купувачите..