• Продажбата
  • Ново
Американската Ретро рачно изработени Велосипеди Модел Декорација Фигурини Гроздобер Железо Автомобил Модел Железо Занает Носталгија Дома Декор Автомобил колекц
zoom_in

Американската Ретро рачно изработени Велосипеди Модел Декорација Фигурини Гроздобер Железо Автомобил Модел Железо Занает Носталгија Дома Декор Автомобил колекц

DEN 1112.00 1917.60

Износ
check Во продавницата.


Опис :
Име : Американски Ретро Рачно Изработени Велосипеди Модел Оркестарот Фигурини
Големина : 30x20x8cm/11.8x7.9x3.1"
Стил : Американски&Ретро
Материјал : Метал
Тежина : 500g
Пакет : Пена + фах Пакет includs : 1x Американски Ретро рачно изработени Велосипеди Модел Оркестарот Figurine
Карактеристики : 1.Стилот е Ретро и популарни.
2.100% Висок Квалитет,Еко-пријателски,Таписерии Изработка
3.Тоа е толку убаво да се дома декорација како Фигурини и собирање.
4.Голем Роденден, подароци ,Партија подароци,итн.за пријател,роднини,љубовници.
Повеќе Производи :

Стил:
Американски Стил
Бренд Име:
IAMPRETTY
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Материјал:
Метал
Име:
Американската Ретро Рачно Изработени Велосипеди Модел Оркестарот Фигурини
Стил:
Американската&Пастирски&Ретро&Земјата
Функција:
Фигурини&Подарок И Занаетчиски&Колекција
Функција:
Fashion&Креативен
Големина:
30x20x8cm/11.8x7.9x3.1''
метод:
Полу-прирачник полу-механички
Материјал:
Метал-железо
Модел:
Рачно Изработени Велосипед
боја:
Црвено&Жолта&White&Црна
Тежина:
500g

Им се допаѓа и на купувачите..