• Продажбата
  • Ново
НЛО ротација мала магија топката 3W LED Мулти Боја Преносни Фаза Светлина Автоматско Ротирање Сијалица за Дома Партија Бар Празник КТВ DA
zoom_in

НЛО ротација мала магија топката 3W LED Мулти Боја Преносни Фаза Светлина Автоматско Ротирање Сијалица за Дома Партија Бар Празник КТВ DA

DEN 406.00 507.36

Износ
check Во продавницата.


Strobe ефекти, црвена, зелена и сина три бои се промени. Долг работен век, одлична стабилност. Мали и исклучителен изглед. Погоден за диско, ballroom, КТВ, бар, фаза, клуб, партијата итн. Високо квалитетен , безбеден и сигурен. Примена : Бар, КТВ, дома декорација, танц сала, затворен користење и така натаму. Спецификации : Работа на владата : Авто LED МОЌ : 1 W Напојување : AC90-240 V 50-60 Hz 50-60 Hz Осветлување Боја : RGB Работна температура : 0-40 степени Материјал : пластични Школка во боја : Бела или Црна На irradiated област : 30-50 метри квадратни Светлина емитирачки агол : 360 (степени) Модел : само одење strobe Пакетот Вклучува : 1× Шарени LED Ротирачки светилка
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Домашна Забава
Бренд Име:
CHINCOLOR
Број На Модел На:
F2
Влезен Напон:
AC85-265V
Боја На Каросеријата:
црна/бела
Зрачењето Област:
15-50square метри
Школка Материјал:
Пластични
Стил:
Мини

Им се допаѓа и на купувачите..