• Продажбата
  • Ново
1Pcs/Многу Бесплатен Превозот Фаза Ласерската Светлина RGB Полна Боја Моторни Скенирање Ласерски Зрак Фаза Осветлување За Dj Диско КТВ ноќни клубови
zoom_in

1Pcs/Многу Бесплатен Превозот Фаза Ласерската Светлина RGB Полна Боја Моторни Скенирање Ласерски Зрак Фаза Осветлување За Dj Диско КТВ ноќни клубови

DEN 10714.00 11904.00

Износ
check Во продавницата.


1 Pcs/Многу Бесплатен Превозот Фаза Ласерската Светлина RGB Полна Боја Моторни Скенирање Ласерски Зрак Фаза Осветлување За Dj Диско КТВ ноќни клубови , слободен брод од страна на DHL, ТНТ,UPS-от, FEDEX и други кориснички превозот начини слободно во рамките 5days.
Прашајте го продавачот да понуди пониска цена, ако со поголема количина, ви благодариме.
Спецификација за производ : RGB Моторни скенирање ласерски зрак Моќ : Зелена 100mw(532nm) Црвена 500mw(650nm) Сина 400mw(455nm) Режим на Play : Auto,Звук активирање,DMX512 Ефект : Различни Ласерски зраци,комплицирани графика,покажуваат и blanking ефект,до 60 видови на модели во внатрешноста.DMX512 може да се користи за да се подготват ефектот на личноста Контрола Интерфејс : RJ45/DMX512/(10 Канали) Моќност : AC100-220 V,50-60 Hz Големина : 272*210 MM*(80+справи со 39 MM) Тежина : 2.14 KG Применливи за диско сала,КТВ,Клубови,Семејството партија, ноќни клубови,вршење места итн Пакет вклучуваат : 1pc Ласерската Светлина со инсталација 1pc Прирачник 1pc моќ кабел
Искрено се Потсетат : не се цел на стоки од кој нема сигурни добавувачи, нема квалитет, нема гаранција, не по услуга. Многу клиенти се жали за нас дека тие биле измамник од лошите продавачот од Aliexpress, види подолу некои жали за референца. Изберете нас како вашата прва опција со висок квалитет на производите и најдобрите по услуга. Skype/whatsapp/e-mail за 24 часа на линија.
Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере.

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
ML104
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
1W
Име на производ:
Фаза Ласерски Светла
Црвена:
500mw(650nm)
Зелена:
100mw(532nm)
Сина:
400mw(455nm)
Режим на Play:
Auto,Звук активирање,DMX512
контрола интерфејс:
RJ45/DMX512
DMX Канал:
10 Канали
Моќност:
Глобална напојување за AC100-220 V,50-60Hz
се применуваат до 1:
диско сала
се применуваат на 2:
Семејството Партија

Им се допаѓа и на купувачите..