• Продажбата
  • Ново
11-595 е Радио за Автомобил Fascia Панел за TOYOTA Prius 2003-2009 Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Рамка за Полнење
zoom_in

11-595 е Радио за Автомобил Fascia Панел за TOYOTA Prius 2003-2009 Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Рамка за Полнење

DEN 2040.00 2399.52

Износ
check Во продавницата.

Автомобил Радио Инсталација Трим Fascia Панел Посебно За : TOYOTA TOYOTA Prius 2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009 Стандард : Двојно 2 DIN Материјал : ABS Пластика
без Џеб 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Тип На Објект:
Fascias
Име На Модел:
11-595
Бренд Име:
NHKUPOR
Специјални Функции:
Безбедна Fitment; Лесна Инсталација
Објектот Тежина:
500g
Објектот Должина:
178cm
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Година:
2003-2009
Автомобил Направи:
За TOYOTA Prius 2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009

Им се допаѓа и на купувачите..