• Продажбата
  • Ново
Моден Жените Мачка Очи Наочари Рамка Мажите Оптички Glasse Рамка Ретро Наочари Компјутерски Очила Транспарентен очила oculos
zoom_in

Моден Жените Мачка Очи Наочари Рамка Мажите Оптички Glasse Рамка Ретро Наочари Компјутерски Очила Транспарентен очила oculos

DEN 156.00 239.04

Износ
check Во продавницата.


Моден Бренд Дизајнер Жените ретро наочари рамка гроздобер eyewear очила рамка Со Чистење на Леќите gafas oculos де grau feminino

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Vically
Број На Модел На:
230060 очила рамка
Рамка Материјал:
Пластични
боја:
светла црна,леопард,кафеава,цвет,транспарентни....
Објектот:
oculos де grau feminino
степен:
Не степен
Стил:
Целосна Рамка
рамки eyewear:
ретро
culos де grau ретро:
очила за жени
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад Се Соочуваат Со Овална Лице
Производ Функција:
компјутерски очила за Читање очила
очила за сонце, прилагодени:
на располагање
Леќи:
Јасно Леќи

Им се допаѓа и на купувачите..