• Продажбата
  • Ново
Бренд За Жените Мода се Мажи Неправилност Наочари Рамка Оптички eye glasses Рамка Eyewear Armacao Femininos Oculos Де Grau
zoom_in

Бренд За Жените Мода се Мажи Неправилност Наочари Рамка Оптички eye glasses Рамка Eyewear Armacao Femininos Oculos Де Grau

DEN 274.00 537.60

Износ
check Во продавницата.


Пополнување Наочари Рамка Бренд За Жените Мода се Мажи Оптички eye glasses Рамка Eyewear Armacao Femininos Oculos Де Grau

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
850062 ОЧИЛА
Бренд Име:
Vically
Леќи:
Јасно Леќи
Објектот:
oculos де grau feminino
боја:
злато,сребро...
кориснички:
на располагање
Стил:
Целосна Рамка
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад Се Соочуваат Со Овална Лице
Производ Функција:
компјутерски очила за Читање очила
очила:
спектакл рамка

Им се допаѓа и на купувачите..