• Продажбата
  • Ново
1M RJ45 Cat5 Ethernet LAN Мрежата Кабел за PS Xbox КОМПЈУТЕР Интернет Рутер
zoom_in

1M RJ45 Cat5 Ethernet LAN Мрежата Кабел за PS Xbox КОМПЈУТЕР Интернет Рутер

DEN 36.00 48.00

Износ
check Во продавницата.


Интерфејс тип : RJ-45 конектор се Користи на животната средина : внатрешна кабел за Апликација : рутер врска Чип : осум основни Линија дијаметар : 5mm Материјал : Бакар пренос на Податоци брзина : 100 (M) температура на Чување : -20_75 (СТЕ C) Услуга температура : -20_75 (СТЕ C) Затегнувачка цврстина : 1000 (N) Compressive strength : 250 (P) Должина : 1 M Packge : 1 компјутер

Должина:
1m
Бренд Име:
MIIQNUS
Број На Модел На:
w
кабелот тип:
cat5
оклопна:
No
Пакет:
No
Должина:
1M
Линија дијаметар:
5mm
Интерфејс Тип:
RJ-45 конектор
Packge:
1 Компјутер

Им се допаѓа и на купувачите..