• Продажбата
  • Ново
1PCS Црна Извртени Плетенка Јаже 2mm Црна СТП Кожа Кабелот Синџир Ѓердан Сребрена Тока String Јажиња Мажи Жени DIY Синџир Накит
zoom_in

1PCS Црна Извртени Плетенка Јаже 2mm Црна СТП Кожа Кабелот Синџир Ѓердан Сребрена Тока String Јажиња Мажи Жени DIY Синџир Накит

DEN 11.00 11.52

Износ
check Во продавницата.


Материјал : Метал
Боја : Слика Шоу
Пакет содржи : 1* Црна стп кожа синџир

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
како слик
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
guangtuo
Број На Модел На:
Chokers Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Објектот:
Црна стп кожа синџир
Големина:
Length
Bijoux Ѓердан:
ѓердан Европската
Моден Накит Синџир:
DIY Синџир накит

Им се допаѓа и на купувачите..