• Продажбата
  • Ново
Моден Ѓердан Pendant Колиер Femme Лигавче Изјава Јака Гроздобер Ѓердан Голема Буци Црна Макси Кристал Ѓердан за Жени
zoom_in

Моден Ѓердан Pendant Колиер Femme Лигавче Изјава Јака Гроздобер Ѓердан Голема Буци Црна Макси Кристал Ѓердан за Жени

DEN 684.00 911.52

Износ
check Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
HYSECMAO
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
JQ3157
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
16cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Злато,Сребрена,Црна,Multicolor

Им се допаѓа и на купувачите..