• Продажбата
  • Ново
ПРОДАЖБА 6-7mm Природна Розова Барок природен Бисер и црвени корални 3 Насоки Долго 45 Ѓердан-nec5806 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот
zoom_in

ПРОДАЖБА 6-7mm Природна Розова Барок природен Бисер и црвени корални 3 Насоки Долго 45 Ѓердан-nec5806 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

DEN 1012.00 1557.60

Износ
check Во продавницата.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА! Вечера Долго 45 инчен 6-7mm Розова Барок природен Бисер со црвени корални 3 Насоки Ѓердан-nec5806
Опис : Работи :
ПРОДАЖБА! Вечера Долго 45 инчен 6-7mm Розова Барок природен Бисер 3 Насоки Ѓердан-nec5806
( ако сакате 4 Насоки или повеќе,молам да ми кажете ) Должина / Дијаметар : 45 инчи / 6-7mm (црвени корални е 6-7mm) Затворач : нема затворач Облик/ Боја : Барок / Розова S/N : Nec5806 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).
Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Зелена, Беж
Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Барок
Број На Модел На:
nec5806
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
45
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Пинк
Должина:
45
Големина:
5-6mm
Обликот:
Барок
насоки:
3
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..