• Ново
50pcs Бесплатен Превозот ДА Алуминиум-220 Heatsink НА 220 Топлина Мијалник Транзистори Радијатор TO220 Кулер за Ладење 15*10*20MM
zoom_in

50pcs Бесплатен Превозот ДА Алуминиум-220 Heatsink НА 220 Топлина Мијалник Транзистори Радијатор TO220 Кулер за Ладење 15*10*20MM

DEN 333.60

Износ
check Во продавницата.


Број На Модел На:
15*10*20mm
Test2:
2
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КЕНТАКИ ПОБЕДИ РОБОТ
Test1:
1
Test4:
4

Им се допаѓа и на купувачите..