• Продажбата
  • Ново
5pcs Бедем Лента Одбор 7pin Приклучоци Цевка Amp DIY Аудио Гитара Засилувач Делови
zoom_in

5pcs Бедем Лента Одбор 7pin Приклучоци Цевка Amp DIY Аудио Гитара Засилувач Делови

DEN 1207.00 1886.40

Износ
check Во продавницата.

Бедем Лента Одбор 7pin Цевка Amp DIY
Димензии : Широк 10мм x Должина 70mm
1.5 mm дебелина FR4 Одбор
Иглички се месинг со злато позлатен.
Шраф за монтирање дупка е 4mm.
Постојат 3pin, 4pin, 5pin, 6pin, 7pin, 8pin на располагање.
Одговара за Аудио засилувач, цевка засилувач, гитара засилувач и други DIY проект.

Стандард:
Женски
боја:
Жолта
Еден USB Max Излез:
4А-5V
Под контрола се Префрлите:
No
Поддршка За Брзо Полнење:
OPPO VOOC
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Број На Модел На:
T7X
Примена:
Станбени / Општа Намена
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Номинална Напон:
250V
Номинална Струја:
2A
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
>10m
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1

Им се допаѓа и на купувачите..