• Продажбата
  • Ново
Бесплатен превозот Висока моќност 16 инчен електрични синџир видов. Домаќинство електрични синџир дрво дрвосечачи
zoom_in

Бесплатен превозот Висока моќност 16 инчен електрични синџир видов. Домаќинство електрични синџир дрво дрвосечачи

DEN 10224.00 20448.00

Износ
check Во продавницата.


Max. Сечење Длабочина:
395mm
Примена:
Видов Дрво
Бренд Име:
tangwu
Max. Сечење Ширина:
395mm
Тежина:
5.6kg
Фреквенција:
50Hz
Извор На Енергија:
AC
Номинална Влезна Моќност:
1800w
DIY Материјали:
Дрво
Димензии:
80*20cm
Видов Тип:
chain saw
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
tangwu
Wattage:
1500W-1999W
Номинална Напон:
220v
Сечилото Дијаметар:
8.5 cm
Не-Оптоварување Брзина:
16000rpm
кодот на производот:
TANGWUW

Им се допаѓа и на купувачите..