• Продажбата
  • Ново
БЕС Сосема Нов 1pcs Жица Со Штанд Поставен Заварување Лемење Лемење Железо Совет Почиста Чистење на Челик Топло Продажба
zoom_in

БЕС Сосема Нов 1pcs Жица Со Штанд Поставен Заварување Лемење Лемење Железо Совет Почиста Чистење на Челик Топло Продажба

DEN 241.00 253.44

Износ
check Во продавницата.


БЕС Сосема Нов 1pcs Жица Со Штанд Поставен Заварување Лемење Лемење Железо Совет Почиста Чистење на Челик Топло Продажба
100% Сосема Нов
Нема вода за неопходно , тоа може да заштедите енергија , одржување на температурата за железо за побрзо работа циклус . Таа е направена од олово слободни челик жица . Тоа чисти подобро отколку конвенционалните сунѓери и го освои'т да го оштети вашиот лемење совети . Нема неуредна сунѓери да располага со тешки нерѓосувачки челик држачот .
Пакет Inclued :
1pc Доведе Слободни Лемење Совет Почиста Алатка Челик Жица Сунѓерот
1pc Тешки Нерѓосувачки Челик Носителот

Бренд Име:
БЕС
Димензии:
околу 6*7*8cm
Излезна Температура:
No
Број На Модел На:
Исчисти топката
Текст Voltagle:
No
Излезна Моќност:
No
Температурата Стабилност:
добро
Име:
БЕС

Им се допаѓа и на купувачите..