• Ново
2 Пара Инфраред Панел Грејач Алуминиум Застане На Нозе
zoom_in

2 Пара Инфраред Панел Грејач Алуминиум Застане На Нозе

DEN 1228.80

Износ
check Во продавницата.


2 Пара Инфраред Панел Грејач Алуминиум Застане На Нозе
Сребрена/Црна/Бела за опција
Имаме четири складишта во светот сега. Кина магацин , , и . Ние ќе се обидеме потрудиме да брод на оган во вашата локална или во близина склад.
2017 Изложба :
Продавница Опис : Еко Арт Греење специјализираат во инфрацрвениот систем за греење, обезбедување на висок квалитет на инфрацрвена греење панели. Нашите греалки на инфрацрвена опсег од дома за греење панели, отворено грејач, бања греалка, итн. Превозот ве Молиме запомнете да ги пополните вашите податоци : име, телефонски број (важно, најчесто се користи), за испорака адреса, секоја цел, ќе бидат обработени и пакувани внимателно, со цел да бидете сигурни дека ќе ја добиете вашата грејачи во добра состојба. Забелешка : ве Молиме проверете стоката пред да потпишете се Враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти и да се направи максимални напори за да се постигне 100% задоволството на клиентите, ако не сте задоволни со оваа инфрацрвена греење панел, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации, и 5 ѕвезди, ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра Услуга на клиентите.

Тип:
електричен грејач делови
Бренд Име:
ЕКО АРТ ГРЕЕЊЕ

Им се допаѓа и на купувачите..