• Продажбата
  • Ново
Калено Стакло За Xiaomi 5 Mi 5 9H Цврстина 2.5 D Лак Работ Премиум Анти-да се Загрози Екран Заштитник Филм Сјајни Со Чиста Алатки
zoom_in

Калено Стакло За Xiaomi 5 Mi 5 9H Цврстина 2.5 D Лак Работ Премиум Анти-да се Загрози Екран Заштитник Филм Сјајни Со Чиста Алатки

DEN 73.00 81.12

Износ
check Во продавницата.

Калено Стакло За Xiaomi 5 Mi 5 9 H Цврстина 2.5 D Лак Работ Премиум Анти-да се Загрози Екран Заштитник Филм Сјајни Со Чиста Алатки
Опис :
1.Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.
2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.
3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.
4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече.
5.Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир.
6.Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло.
7.Ултра-тенок стакло(T≈0.26 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
8.Screen protector ќе биде совршено се совпаѓа со вашиот Уред ,ве молиме потврдете го вашиот модел пред да се изврши плаќање. ако не сте сигурни ако екранот
заштитник вклопува со вашиот Уред ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви помогнеме ќе одговараат совршено.
вид забелешка : ве молиме потврдете го вашиот модел на вашиот уред пред да се изврши плаќање.
Пакет Се Вклучени :
1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
1 X Сува Ткаенина За Чистење
1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол
Превозот :
1. Пакет брод да повеќето земји на светот,трошоците За превозот за сите земји кои се исти.

Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Xiaomi Модел:
Mi5
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Материјал:
калено стакло
боја:
Јасно
Компатибилен Телефон:
За Samsung
Radian:
2.5 D
Thinkness:
0.26 mm
светлина:
99.9%
Тврдост:
9H+
Компатибилен Модел 1:
за Xiaomi 5 mi 5

Им се допаѓа и на купувачите..