• Продажбата
  • Ново
Целосна Покрие Калено Стакло За Samsung Галакси S6 S7 Работ Плус Случај S 7 S 6edge Стакло Екран Заштитник Филм G9300 G9350 G9280 G925
zoom_in

Целосна Покрие Калено Стакло За Samsung Галакси S6 S7 Работ Плус Случај S 7 S 6edge Стакло Екран Заштитник Филм G9300 G9350 G9280 G925

DEN 155.00 211.68

Износ
check Во продавницата.

Целосна Покрие Калено Стакло За Samsung Галакси S6 S7 Работ Плус Случај S 7 S 6edge Стакло Екран Заштитник Филм G9300 G9350 G9280 G925
Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 3% off попуст !!
Драг пријател,Забележите овој befor цел : За Производи : Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо. За Превозот : 1.Нормално транспорт време треба 25 до 60 дена, Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката ,ве Молиме не се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со нас ! ние ќе се прошири и датум на испорака За вас .
Калено Стакло Екран Карактеристики >>
1. Ултра тенко стакло (T≈0.26 mm), дебелина на површината : 9 H 2. Обложување на oleophobicity : анти-нафта, анти-киселина и анти-алкално 3. Производот е еколошки и загадувањето бесплатни 4. Висока безбедност коефициент, Висока чувствителност на допир, Високо се вклопуваат и демонтажа 5. Зајакнато стакло има високо ниво на транспарентност и боја никогаш нема да се промени 6. Околните дел е мазна за да го заштитите екранот од се удрил Пакување, Вклучувајќи : 1 X Пред Калено Стакло Филм Екран Заштитник 1 X Ткаенина за Чистење Нема Мало Пакет
Калено Стакло Екран Заштитник Слики
Повратни информации : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас , ние ќе бидеме благодарни!
Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас за да се реши пред да ја напушти негативна критика,благодарение!
За испорака метод :
"Продавачот за Испорака Метод" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" се без целиот следење порака,Следење на информации е достапен само за Потекло Земјата;Нема следење на информации за Земјата на Дестинација .

боја:
За S6 Работ, За S6 Работ Плус, За S7, За S7 Работ
Материјал:
Златна, Бела, Назад
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6,Галакси S7,Галакси S6 работ
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
ПМГ Хибрид
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Пакет:
No
Анти-нула Стакло Екранот Стража Стакло:
HD Vistion
Експлозија Доказ Филм:
3D Целосно Покривање со Заштитен Екран Заштитник
Пад на превозот :
Поддршка
Зајакнато Стакло Заштитна Фолија:
Нечистотија-отпорен на
Употреба:
Мобилен Телефон
Факултативна Боја:
Црна, Бела, Златна
Име 1:
За Samsung Галакси S7 G930 G9300
Име 2:
За samsung галакси S7 Работ G9350
Име 3:
За Samsung Галакси S6 Работ + Плус G9280 СМ-G928F G928G
Име 4:
За Samsung Галакси S6 Работ СМ-G925F

Им се допаѓа и на купувачите..