• Продажбата
  • Ново
2 Парчиња 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло за полнење За Motorola Мото G5 Plus Екран Заштитник Зајакнато со некоја заштитна фолија За Мото G5 Случај
zoom_in

2 Парчиња 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло за полнење За Motorola Мото G5 Plus Екран Заштитник Зајакнато со некоја заштитна фолија За Мото G5 Случај

DEN 162.00 180.48

Износ
check Во продавницата.


2 Парчиња 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло за полнење За Motorola Мото G5 Plus Екран Заштитник Зајакнато со некоја заштитна фолија За Мото G5 Случај
Карактеристики На Производот :
1. 9 H цврстина
2. Анти-нула
3. Анти-да се загрози
4. Анти-експлозија
5. Анти-отпечатоци слој
6. Незаменлива чувствителност на допир
7. Отпорност и shatterproof
8. HD оптички transmittance
9. Лесна инсталација
10. Ултра тенок, околу 0,3 mm, ултра издржливи.
Љубезно, Истакна Ве Молиме :
Ние и Ветуваме дека Калено Стакло Екран Заштитник 100% одговара со вашиот модел на телефон,но тоа може да не 100% исто како што тоа е прикажано на слики, бидејќи ние се менуваат ситните детали да се направи тоа многу повеќе погодна за вашиот телефон~ве Молиме љубезно се напомене~
на калено стакло е со 99% transparence, тоа нема негативен ефект врз предната камера~
2 Парчиња по Многу, Пакетот Вклучува :
2 X Висок Квалитет Вистински Премиум Калено Стакло Екран Заштитник на Предниот дел
2 X Влажни Брише
2 X Сува Брише
2 X Прашина отстранување на хартија
1 X Убава Безбедно Надворешното пакување
Предлог за 2 или над парчиња по ред :
Испорака Метод :
1, За руски и Белорусија пријател , ние ќе ви го испратиме преку Posti Финска Економија
2, шпански За пријател , ние ќе ви го испратиме преку Correos Економија
3, Пријатели од други земји, ние ќе ви го испратиме преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не може да се следи кога пакетот ја напушти Кина!
4, Ако сакате вашиот пакет следи сите на патот, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ~
За Превозот Од Незгода :
АКО gurantee време на испорака доаѓа, но си уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат,и ако си уште не ја прими стоката после тоа,ние ќе испрати нов или рефундирање на дека.

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Motorola
Бренд Име:
ZIQI
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Материјал:
калено стакло
Тврдост:
9H
Transparence:
Во 99%
Radian:
2.5 D
Дебелина:
0.3 mm
Оригиналниот земја:
Шенжен Кина
Трговија на големо:
заштитна фолија За Мото G5 Случај
одговараат за:
За Motorola Мото G5 Plus Екран Заштитник

Им се допаѓа и на купувачите..