• Продажбата
  • Ново
3D Криви Работ Калено Стакло За Huawei Чест 6X Honor6x 5.5 9H Целосно Покривање Екран Заштитник За Huawei Чест 6X Заштитна Фолија
zoom_in

3D Криви Работ Калено Стакло За Huawei Чест 6X Honor6x 5.5 9H Целосно Покривање Екран Заштитник За Huawei Чест 6X Заштитна Фолија

DEN 150.00 205.92

Износ
check Во продавницата.

Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус",
"Ali Express Saver Превозот",
"Yanwen Економски Воздух Mail ",
"Correos Економија"(само за Шпанија Пријатели)
НО бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина. АКО ви треба целосна следење ,ве молиме изберете " Ali Express Стандард за Испорака "," Ali Express Saver
Превозот ""SF e Parcel "" Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете на пари за следење.
2. Ако вашиот потврда дојде време , се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.
3. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Руски пријатели се обрне внимание ве молам : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме(вклучува 3 делови барем) во ред, во спротивно вашата парцела нема да помине обичаите на вашата земја. ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез
3 D Криви Работ Калено Стакло За Huawei Чест 6 X Honor6x 5.5 9 H Целосно Покривање Екран Заштитник За Huawei Чест 6 X Заштитна Фолија
Производ Де scription

Материјал:
3D Калено Стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
Полно Тело, Филм
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Бренд Име:
RIVAS
Карактеристики:
Целосно Покривање / Нула доказ / Ултра Тенок / Лесно да се Инсталира
Употреба:
Мобилен Телефон
Материјал:
Карбонски Влакна Калено Стакло За Huawei
Функција во еден:
3D Криви Мека Страна Работ на Карбонски Влакна Калено Стакло
Функција два:
9H Ритам 3D Full Покрие Екран Заштитник
За Huawei Чест 6X Калено Стакло:
За Huawei Чест 6X Екран Заштитник
За Huawei Колега 9 Лајт Калено Стакло:
За Huawei Колега 9 Лајт Екран Заштитник
Компатибилен Модел:
3D Криви Калено Стакло Екран Заштитник За Huawei Чест 6X 6 X 5.5

Им се допаѓа и на купувачите..