• Продажбата
  • Ново
2 Пакет Оригинални BUJOO Безбедност 2.5 D 0.3 mm 9H Целосно Покривање Екран Заштитник Калено Стакло За Huawei Чест 7X 7 X Honor7X Филм
zoom_in

2 Пакет Оригинални BUJOO Безбедност 2.5 D 0.3 mm 9H Целосно Покривање Екран Заштитник Калено Стакло За Huawei Чест 7X 7 X Honor7X Филм

DEN 324.00 431.52

Износ
check Во продавницата.


Белешки : Нема Меурчиња, постои лепило само околу стакло периметар, која може да се избегне бела меур рабовите на екранот област.
Модел : Калено Стакло Екран Заштитник за Huawei Чест 7 X
Бренд : BUJOO (100% Оригинални)
Карактеристики : Анти-отпечаток, Анти-нула, Меур Слободни, Многу Одговорно
Суровини : Алумина Стакло
Radian : 2.5 D Заоблени Работ
Боја : Црна , Бела
Калено Време >4 Часа
Дебелина : 0.3 mm
Слој : 6 Слоеви
Транспарентност : 99%
Цврстина : 9 H
Пакување Вклучува : 2*BUJOO Калено Стакло, 2*Микрофибер Крпа, 2*Упатство Налепница , 2*Wet&Dry Брише, 1*Phone Држач(Дар), 1*Retail & Прирачник Поле
Испорака Метод : Преку DHL/EMS(3-7 Работни Дена); од Страна на Кина Пост/Ali Express Превозот(15-60 Работни Денови);
Време на испорака : 80% нарачки ќе испорака во рок од 25 работни дена; Не се тоа конечно? тогаш ние може да ви испрати повторно или наплата тебе(освен оддалечени региони)
За Време на Испорака : Ако не го добиете вашиот купување во рок од 60 дена, може да побара за целосна наплата пред цел завршување
Превозот Време : Во Рок Од 2 Работни Дена По Ред Потврди
Политика за наплата : Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, Контактирајте со нас прво , Ние може да ви помогне да се реши проблемот, и се сеќавам, не се отвори спорот пред да контактирате со нас, Затоа што тоа не е најдобар метод да се реши овој проблем
Повратни Информации : Сите Прашања Одговор Во Рок Од 24 Часа За Сигурно

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
BUJOO
Дебелина:
0.3 mm
Функција:
Многу Одговорно
квалитет:
Премиум Зајакнато Стакло
Тврдост:
9H
Калено Време:
>4 Часа
Карактеристики:
Анти-отпечаток, Анти-нула, Балон за Слободни
Radian:
2.5 D заоблени работ
транспарентност:
Во 99%
Одговара:
За Huawei Чест 7X
белешки:
2 Пакет значи дека можете да добиете 2 чаша во една кутија

Им се допаѓа и на купувачите..