• Продажбата
  • Ново
За Леново A8-50 A5500-хв 8inch Тешко нано-екран заштитен филм супер силно влијание екран експлозија-доказ заштитна фолија
zoom_in

За Леново A8-50 A5500-хв 8inch Тешко нано-екран заштитен филм супер силно влијание екран експлозија-доказ заштитна фолија

DEN 168.00 239.04

Износ
check Во продавницата.


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$5.8
$1.68
$1.38
$1.38
$1.68
$13.8
wy-приклучок-крај
Гуангжу Шун Електронски Technology Co. Ltd. е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрика
Бесплатни поштенски за повеќето земји
Екран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPU
Заштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,
1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина
2 стврднување третман на TPU без нула цврстина
3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете
4 не пукна и употребата на време за долго време
5 мала тежина е само 1/3 од калено стакло

Материјал:
TPU
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Леново
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Kakashi

Им се допаѓа и на купувачите..