• Ново
3D Калено Стакло За Apple Види 38mm 42mm Серија 2 1 Целосна Покрие Криви Црн Раб на Екранот Заштитник Филм За iWatch 38mm 9H HD
zoom_in

3D Калено Стакло За Apple Види 38mm 42mm Серија 2 1 Целосна Покрие Криви Црн Раб на Екранот Заштитник Филм За iWatch 38mm 9H HD

DEN 95.52

Износ
check Во продавницата.


3 D Калено Стакло За Apple Види 38mm 42mm Серија 2 1 Целосна Покрие Криви Црн Раб на Екранот Заштитник Филм За i Watch 38mm 9 H HD

боја:
За iWatch 38mm, За iWatch 42mm
Материјал:
Црна
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
Relaxtoo
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
Пред Филмот
Функција:
3D edge Анти-Отсјај стакло HD 9H
Модел 1:
Заштитна Фолија За iWatch 38mm Калено Стакло
Технологија:
Целосна Покрие Премиум Експлозија-доказ Филм
Модел 2:
3D Криви Стакло За Apple Види 38mm 42mm

Им се допаѓа и на купувачите..