• Продажбата
  • Ново
Нови Пристигне Американски Стрип Badass Deadpool Џеб Види Мажи Жени Цртан Филм Ликовите Кварц Часовник Час Часовници Подарок
zoom_in

Нови Пристигне Американски Стрип Badass Deadpool Џеб Види Мажи Жени Цртан Филм Ликовите Кварц Часовник Час Часовници Подарок

DEN 226.00 322.56

Износ
check Во продавницата.


Повеќе од 5 на количеството купени, врз основа на малопродажната цена намалување од 5%, што е 9.5 попуст. Добредојдовте Dropshipping Трговија На Големо !
Карактеристики На Производот :
Џеб Види Движење : Кварц
Џеб Види Дијаметар : За 3.6 CM
Џеб Види Дебелина : За 2.0 CM
Должина на Синџирот : За 80СМ
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Џеб Види Синџир
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 1 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот Околу Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrantee нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.

Бренд Име:
Келер & Вебер
Движење:
Кварц
Пол:
Унисекс
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
P1127
Функција:
deadpool види џеб
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
0.035 m
Рамки Материјал Тип:
Легура
Рамки Функција:
Стационарни
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
200000137:
200001559

Им се допаѓа и на купувачите..