• Продажбата
  • Ново
Лиза Colly Нова Мода Солидна Жените Дуксери Суичери Пролет, Есен Дуксери Жените Патент Дизајн Hoody Sweatshirt 5 Бои
zoom_in

Лиза Colly Нова Мода Солидна Жените Дуксери Суичери Пролет, Есен Дуксери Жените Патент Дизајн Hoody Sweatshirt 5 Бои

DEN 783.00 955.20

Износ
check Во продавницата.


Лиза Colly Нова Мода Солидна Жените Дуксери Суичери Пролет, Есен Дуксери Жените Патент Дизајн Hoody Sweatshirt 5 Бои S-2 XL ГОЛЕМИНА
Леда мода беше еден од веб првиот онлајн продавници и е помагање на моден свесен изгледаат прекрасен од 2008 година. Со седиште во Кина, Леда мода нуди lastest улица стил фустани, блузи и повеќе. Нашата целна публика е моден свесен 18-35 жените носат на пазарот. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти мода тие сакаат, кога тие сакаат. За да останете во контакт со постојано менување на трендови во рамките на нашиот пазар, имаме развиена динамичен и многу одговорен организација. Ние се реализира најголем дел од нашиот успех е и наш клиент. Ова е причината зошто ние сме фокусирани на доставување на возбудлива шопинг искуство и изработка на сигурни дека нашите високи стандарди за квалитет, вредност за пари и услуги се секогаш задоволени. Нашите купување и дизајн тим ги развиваме нашите сопствени стилови и донесе на најновата улица мода од високо-улиците на Лондон, париз, Токио, Шангај &New York брзо до продавница подот. Ова брзо, флексибилно синџирот на снабдување, заедно со победничката формула на стил, квалитет, вредност и услуга е вклучена Леда мода да растат брзо во супер меѓународниот на мало. Предводен од тим на високо посветен и мотивиран група на поединци ние сме цврсто фокусирана на потребите на нашите клиенти. Се надеваме дека со континуиран развој и иновации ние ќе продолжиме да се прошири и да се донесе нашите уникатно искуство за да купувачи ширум светот.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Број На Модел На:
P009
Тежина:
350G
Јака:
V Деколте
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Лиза Colly
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Тип:
Zip-up
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Chiffon
Шаблон Тип:
Печати

Им се допаѓа и на купувачите..