• Продажбата
  • Ново
2017 Топла Продажба Пролет Зима Ѕвезди Класичен Бенд Логото Дуксери Суичери Хип-Хоп Стил Streetwear Женски Sweatshirt Pullovers
zoom_in

2017 Топла Продажба Пролет Зима Ѕвезди Класичен Бенд Логото Дуксери Суичери Хип-Хоп Стил Streetwear Женски Sweatshirt Pullovers

DEN 407.00 677.28

Износ
check Во продавницата.


ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ
- Име На Производ : Жените Дуксери
- Боја : Црна,Бела,Темно Сина,Гери,Црвена,Розова
Големина : S,M,L,XL,2 XL
- Достапни По Повод : Секојдневниот живот,кои Датираат,Повик носат,Streetwear
Големина На Табелата /Азија Големина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3 см разликува

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Spandex
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Руно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Број На Модел На:
62003
Тежина:
3000
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери

Им се допаѓа и на купувачите..