• Ново
80mm Вретено прашина маска за CNC рутер вретено маска, вакуум маска,прашина маска 65mm& 100mm&125mm
zoom_in

80mm Вретено прашина маска за CNC рутер вретено маска, вакуум маска,прашина маска 65mm& 100mm&125mm

DEN 960.00

Износ
check Во продавницата.

80mm Вретено прашина маска за CNC рутер вретено маска,вакуум маска,прашина маска 65mm& 100mm&125mm answer : ___________________________ Note : Ова е 80mm големина на прашина маска, имаме white&сина боја, ако не се марка,ние ќе брод случаен.
65mm Вретено прашина маска за CNC машина со 0.8 KW вретено мотор
80mm Вретено прашина маска за CNC машина со 1,5 KW и 2.2 KW вретено мотор
100mm Вретено прашина маска за CNC машина со 3 KW вретено мотор
125mm Вретено прашина маска за CNC машина со 4.5 KW и 5.5 KW вретено мотор
Тип : HY-Egraving машина за прашина маска
Број на модел : 65mm, 80mm, 100mm, 125mm
Се применуваат за : Вретено дијаметар 65mm, 80mm, 100mm, 125mm
Прашина покривајте отворите за вентилација дијаметар : 100mm
Пакет содржина : 1pcs прашина маска (според големината ќе го изберете) Прашина маска дијаметар 65mm 85mm 100mm 125mm вретено моќ 800 W 1.5 kw&2.2 kw 3kw 4.5 kw&5.5 kw Прашина вшмукување Цевка со дијаметар 100mm 100mm 100mm
100mm Нашите Услуги
Во потрага по нашите агенти низ светот!
Ќе биде нашиот следен странство дистрибутери / агенти ?!
Мобилен/Whats App/Skype/Wechat : +8618753159887
E-mail : [email protected] dot com

Број На Модел На:
65mm & 80mm & 100mm & 125mm
Бренд Име:
HY

Им се допаѓа и на купувачите..