• Ново
Hesunse бесплатен превозот Нова Врата YM-C110 110dB на Долги Безжичниот Далечински Управувач
zoom_in

Hesunse бесплатен превозот Нова Врата YM-C110 110dB на Долги Безжичниот Далечински Управувач

DEN 672.00

Износ
check Во продавницата.


Hesunse Нова Врата 110d B на Долги Wirless Далечинска Контрола
Ве молиме да ги прочитате пред продавница : Оваа врата е CN стандарден приклучок,па ако сакате да го купите,треба да се купи соодветен приклучок за користење ако не сте CN стандарден приклучок во вашиот дом.
(Можете да го видите на врата plug на сликата во крајот на опис на производот)
Превозот И Испорака
1 .Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress.
2.Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
3.Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново :
а. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив.
Проценето Време На Испорака : 3-7 Дена
б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet (U. С достапни само)
Проценето Време На Испорака : 5-15 Дена.
в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail
Проценето Време На Испорака : 15-60 Дена
Русија : 90 дена
4. Оддалечена Област дополнителни трошоци
Превозот цената не се вклучени DHL, Fed Ex, UPS-от оддалечена област цена. Ако вашата адреса е оддалечена област, ќе мора да плаќаат екстра по пратка.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Тип:
Doorbells
Број На Модел На:
YM-C110
Врата Тип:
Безжичната
Извор На Енергија:
Батеријата
DIY Материјали:
Електрични

Им се допаѓа и на купувачите..