• Ново
15CM 10pcs PCI-E 1X 16X Флексибилни Продолжување PCI Express 1 до 16 X Адаптер PCI-E Extender Конвертор Столб Кабел за Bitcoin Рудар
zoom_in

15CM 10pcs PCI-E 1X 16X Флексибилни Продолжување PCI Express 1 до 16 X Адаптер PCI-E Extender Конвертор Столб Кабел за Bitcoin Рудар

DEN 1200.00

Износ
check Во продавницата.


Производи Статус :
Акции
Бренд Име :
ОЕМ
Тип :
Кабел Адаптер
Кабел должина :
19cm
Место на Потекло :
Guangdong, Кина (Копно)
Опис На Производот
Флексибилни PCI-E 1x да 16x Столб Картичка прави PCI-Експрес 16x Картичка далеку од матичната плоча користејќи го PCI-E 1x полнач, тоа е флексибилен кабел за дизајн и погодна за вашите сопствени проекти.
*100% сосема нов и висок квалитет
*Висок Квалитет Flex Лента Столб Картичка
*Злато позлатен контакти за најдобри поврзаност и долг живот
*Одговара на PCI-експрес 16x слотови
*Проширување за 1 слот ,36 pin
*Должина на : 15cm-20 CM(за)
*Треба некои професионално знаење за да го користите овој производ
Пакетот Вклучува
20 x PCI-Експрес 1x да 16x Extender Кабел
Плаќање
1. Ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
2. Ако треба да се купи голема количина,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви покаже во најдобра цена .
Превозот
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена откако ќе се плати.
2. Време На Испорака :
Хонгконг Воздух Пост : Општо за 30 работни денови,Па ве Молиме да Бидете Трпеливи.
DHL Брза Испорака : Општо за 3-5 дена.
EMS Брза Испорака : Општо за 5-10 работни дена.
3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
2. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор.

боја:
Црна
Тип:
Додади На Картички
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
PCI-e 1x да 16x
Интерфејс Тип:
PCI Express
Тип:
pcie кабли
Должина:
20cm

Им се допаѓа и на купувачите..