• Ново
Висок квалитет 20pcs LED 3мм Круг Дифузен Црвено & Емералд зелена двојна Боја Заеднички Катоден LED Диоди
zoom_in

Висок квалитет 20pcs LED 3мм Круг Дифузен Црвено & Емералд зелена двојна Боја Заеднички Катоден LED Диоди

DEN 56.16

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на нашата Продавница !!!
100pcs LED 3мм Круг Дифузен Црвено & Емералд зелена двојна Боја
Заеднички Катоден LED Диоди Емитуваат Светлина Диоди
Спецификација : Волумен (MM) : 3ММ црвено & зелената боја на Осветлувањето (MCD) : Црвено : 500-800 Зелена : 80-100 Напон (V) : 2.0-2.2 Тековна (MA) : 15-20 Бенд (NM) : Црвено : 620-626 Зелена : 565-570

Max. Обратна Тековната:
Други
Max. Обратна Напон:
Други
Број На Модел На:
r&g
Max. Напред Напон:
Други
Max. Напред Тековната:
Други
Пакет Тип:
преку дупка
Тип:
LED
Состојба:
Нови

Им се допаѓа и на купувачите..