• Ново
(20/100 Компјутери) SR3200 (S3200) Schottky Бариера Rectifier Диоди 3А 200V НЕ-201AD (НЕ-27) Axial 3 Засилувач 200 Volt за сексуално и репродуктивно 3200
zoom_in

(20/100 Компјутери) SR3200 (S3200) Schottky Бариера Rectifier Диоди 3А 200V НЕ-201AD (НЕ-27) Axial 3 Засилувач 200 Volt за сексуално и репродуктивно 3200

DEN 155.52

Износ
check Во продавницата.


Превозот : Испрати во 24 часа, 100% со Следење на Информации
Тип на производ : SCHOTTKY ДИОДИ
Бренд : Chanzon
Дел Број : SR3200
Пакет Случај : НЕ-201 AD

боја:
20 парчиња, 100 парчиња
Бренд Име:
CHANZON
Тип:
rectifier диоди
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
СР 3200
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Напон:
Lead-Free & RoHS Електронски Компоненти
Max. Обратна Напон:
Максимална Повторувачки Врв Обратна Напон
Max. Напред Тековната:
Напред тековната
Max. Обратна Тековната:
Моделирана Пластична Случај / Позлатен Axial Води / Преку Дупка
is_customized:
Yes
Напон:
24V

Им се допаѓа и на купувачите..