• Продажбата
  • Ново
(100/1000 Компјутери) 1N5817 Schottky Бариера Rectifier Диоди 1А 20V НЕ-41 (НЕ-204AL) Axial 1N ВО 5817 IN5817 1 Amp 20 Volt
zoom_in

(100/1000 Компјутери) 1N5817 Schottky Бариера Rectifier Диоди 1А 20V НЕ-41 (НЕ-204AL) Axial 1N ВО 5817 IN5817 1 Amp 20 Volt

DEN 139.00 139.20

Износ
check Во продавницата.


Превозот : Испрати во 24 часа, 100% со Следење на Информации
Тип на производ : SCHOTTKY ДИОДИ
Бренд : Chanzon
Дел Број : 1 N5817
Пакет Случај : НЕ-41

боја:
100 парчиња, 1000 парчиња
Бренд Име:
CHANZON
Тип:
rectifier диоди
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
1N 5817
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Напон:
Lead-Free & RoHS Електронски Компоненти
Max. Обратна Напон:
Максимална Повторувачки Врв Обратна Напон
Max. Напред Тековната:
Напред тековната
Max. Обратна Тековната:
Моделирана Пластична Случај / Позлатен Axial Води / Преку Дупка
is_customized:
Yes
Напон:
24V

Им се допаѓа и на купувачите..